Chatenet (od 15 let)

Dominika Myslivcová rozdává auta:

Pořiďte svým dětem speciální vozítko pro 15leté

Jestli máte zafixováno, že vyrazit s autem na silnice se dá až po osmnáctém roce života, jste na omylu. A rozhodně nemáme na mysli nic nelegálního, právě naopak. Existují totiž speciální vozidla, která mohou řídit mladí lidé už od patnácti let. Jednou z tváří tohoto projektu je i česká Barbie Dominika Myslivcová, která teď takové autíčko nabízí. Pro slečny, jak jinak, než totálně pink.

Autíčka pro patnáctileté jsou stále populárnější. Důkazem tohoto tvrzení je i fakt, že s vozidly budou jezdit i vítězové modelingové soutěže Pure Model 2018 Anna Brodecká a Oliver Průcha. „Byla jsem uplně v šoku, co pro mě připravila Dominika. Miluji růžovou, úplně mi to vyrazilo dech.” Její kolega ze soutěže doplnil: „Dostali jsme zapůjčení  jako jednu z hlavních cen. A je to něco neskutečného. Fakt jsem si nemyslel, že už v šestnácti budu takhle drandit,“ pochvaloval si Průcha. Jestli se teď křižujete a bojíte se, že by vaše děťátko hned někde nabouralo, tak je to obava nesprávná. Je dokázané, že čím dříve člověk s řízením začne, tím lépe. Otrká se, rozkouká a získá patřičné dovednosti. Navíc, pokud si majitel autíčka pro patnáctileté bude chtít později udělat klasický řidičák, samozřejmě má možnost.  

reklama

V rámci projektu ridicaknaautomat si bude moci udělat i oprávnění na řízení aut s automatickou převodovkou, což je jednodušší, pohodlnější a rychlejší. Mnoho autoškol takovou možnost dnes nenabízí a když už ano, řidičák na automat je drahý, protože se kratší doba kurzu nevyplatí. Tvůrci projektu řidičák na automat na to však jdou jinak, protože si uvědomují, že právě automaty jsou budoucností. Cena je zde tedy velmi přátelská. A když později zjistíte, že chcete i “normální” řidičák na vozy s manuální převodovkou, můžete si v pohodě dodělat. Do té doby však už vesele jezdíte s automatem.

Chtěli byste tedy autíčko pro patnáctileté pro svého syna, dceru, vnuka či vnučku? Buď se tedy zapojíte do soutěže, kterou vyhlásila Dominika Myslivcová a půjčení takového vozu vyhrajete (na její Instagram se dostanete zde). Nebo se nebudete spoléhat na štěstí a sami si ho pořídíte. Chápeme, že počáteční investice není úplně malá. Vůz si tak můžete pronajmout a vyzkoušet, zda je to to pravé ořechové. Kdybyste toužili po speciální úpravě, není problém. Máte-li doma třeba blonďatou princeznu, autíčko dostanete růžové. Kluci zase jistě ocení “vytuněnou” káru s parádním zvukem uvnitř. Snad jednou Dominika udělá i soutěž pro kluky. Každopádně věřte, že rodiče, kteří už autíčko pořídili, nelitují. Stačí sebrat klíčky a hned jsou ve škole lepší známky. Tak co, jdete do toho?

Vidina auta – jako motivace ve škole?

Speciální autíčka pro 15leté kluky i holky; Dívky okouzlí růžové provedení „Princess”…

Všichni dobře víme, že když dospívající člověk něco opravdu chce, je pro to ochoten obětovat opravdu hodně. Třeba i pár hodin denně vyměnit lítání s kamarády za biflování matiky či dějepisu. Také je všeobecně známým faktem, že čím dříve s řízením začneme – tím lépe.

Osobní vozidla CHATENET mohou řídit osoby od 15 let s platným řidičským průkazem.

Nabízíme Chatenet k pronájmu v rámci projektu autonadstovku.
K pronájmu Vám sice musí být více než 18 let, ale řídit můžete již od patnácti.

Řidičské oprávnění na vůz s automatickou převodovkou je možné na www.ridicaknaautomat.cz.

A to za cenu, kterou jinak na trhu nenajdete a rychleji, než je běžné.

Chatenet

Měsíční nájem bez DPH: 10.000 Kč

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Podmínky pronájmu automobilu:

 • Cena již zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění s 0% spoluúčastí a silniční daň
 • Platba každý měsíc předem
 • Smlouva na dobu určitou: 4 měsíce
 • V ceně 1000 km měsíčně (dále za každý km navíc doplatek 4 Kč + DPH)
 • U každého vozidla zdarma GPS zabezpečení
 • Minimální počet ujetých kilometrů je 200 km měsíčně
 • Na vozidle bude umístěna reklama
 • Vratná kauce při podpisu smlouvy
 • K uzavření smlouvy je potřeba doložit potvrzení o příjmech
 • Vozidlo je možné užívat pouze na území EU
 • Žádné skryté poplatky

reklama

Četli jste podmínky a máte zájem o nájem vozu v projektu AUTO NAD STOVKU?

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Souhlas je poskytnut společnosti SPEED RENT, s.r.o. – provozovateli služby Auto nad stovku a nebude poskytnut třetím stranám.

Napište nám – po vyplnění a odeslání níže uvedeného formuláře budete následně kontaktováni našim pracovníkem.

2 + 13 =